Bakugan Capital
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Regulile Simulatorului Bakugan
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyDum Iun 16, 2013 3:29 am Scris de Neo Dragonoid-Admin

» My Bakugan
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptySam Sept 03, 2011 1:35 am Scris de Neo Dragonoid-Admin

» Reclamatii
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyVin Sept 02, 2011 6:44 pm Scris de AniSeyojin

» Reguli pentru toti luptatorii
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyVin Sept 02, 2011 6:42 pm Scris de AniSeyojin

» Doua suflete pereche Cap VIII
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyMier Aug 17, 2011 7:46 pm Scris de Neo Dragonoid-Admin

» Care sunt bakuganii vostri preferati?
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyMier Aug 17, 2011 12:43 am Scris de Neo Dragonoid-Admin

» Alb/Negru
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyMier Aug 17, 2011 12:37 am Scris de Neo Dragonoid-Admin

» Distrugatorul de vise
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyMier Aug 17, 2011 12:36 am Scris de Neo Dragonoid-Admin

» Propuneri
Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 EmptyMier Aug 17, 2011 12:35 am Scris de Neo Dragonoid-Admin

Statistici
Avem 35 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: bakugan122001

Membrii nostri au postat un numar de 445 mesaje în 104 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit

Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1

In jos

Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1 Empty Un nou luptator , o noua dragoste cp. 1

Mesaj  darkusalice Joi Iun 09, 2011 2:19 am

Era o zi frumoasa de vara in orasul luptatorilor.
Toti luptatori se plictiseau de moarte stand pe o banca langa Inderspace, pana cand........ din senin prin fata lor trecu o frumoasa domnisoara de vro 17 ani cu u par roscat ca focul, ochi negri ca noaptea, o bluza cu bretele de culoare mov inchis si o fusta de catifea tot de aceiasi culoare.
Jesse(ne stiind ca in fata lui se afla o fata nu Daniel): Dan te rog joaca-ti rolul in alta parte ca deja incepi sa ma inervezi, fara suparare dar........
Fata misterioasa: Imi pare rau ca te-am suparat am sa plec imediat numai ca.... vroiam sa stiu unde pot gasi un automat de bauturi racoritoare.
Jesse: Am, Am.......imi pare rau tanara actrita am crezut ca sunteti un alt actor pe care il cunosc sper ca nu v-am suparat.
Fata: Nu, nu nici decum.
Runo: Buna eu ma numesc Runo Misaki iar acestea sunt luptatori bakugan: Zenet, Lena, Jesse, Fabia, Ren, Mason, Dan, Shun,Marucho, Alice, Ace, Mira, Baron, Keith si Gus.
Fata: Incantata de cunostinta, eu ma numesc Kaori Shiranya.
Dan: Si noi la fel, esti noua aici Kaori?
Kaori: Da sunt noua si mi-e tare sete as dori sa stiu unde gasesc un automat de sucuri.
Alice: Mergi cati va pasi inainte dupa aceia faci stanga si vezi un automat de sucuri.
Kaori: Multumesc frumos.
Dupa ce Kaori isi lua un suc de struguri aceasta se intoarse la luptatori cu cateva scucuri si cu un festin Japonez foarte bine pregatit.
Ren(uimit): Pentru ce ai adus mancare Japoneza Kaori?
Kaori: Pentru voi?
Jesse(mirat): Pentru noi?
Kaori: Da, pentru ca voi sunteti primi mei prieteni din acest oras si asa e felul meu de a va spune" Multumesc pentru ca m-ati primit in orasul vostru".
Fabia: Multumim Kaori, desi nu trebuia sa te deranjezi.
Kaori: Oba da trebuia.
Dan: Hey Kaori tu ai jucat vreodata bakugan?
Kaori: Da, defapt sunt atribut darkus si il am pe darkus Glotronoit.
Glotronoid: Salutare Oamenilor.
Toti luptatori: Waw, ce tare!!!
Shun: Ai si echipament de lupta cred.
Kaori: Desigur ca da e Kartoix.
Dan: Hey, am o idee!
Alice: Ce fel de idee Dan?
Dan: Am putea sa ii vedem puterea si strategia lui Kaori intr-o lupta bakugan luptandu-se cu Jesse ce ziceti?
Jesse: Eu sunt de acord dar vezi daca si actrita e de acord.
Kaori: Suna nemai pomenit.
Marucho: Bine atunci, s-a stabilit urmatoare lupta in arena o v-a avea Kaori in potriva lui Jesse.
Toti: Da!!!!!!!!!
To be continued...........

Sper ca v-a placut capitolul 1
darkusalice
darkusalice
Brawler
Brawler

Zodiac : Berbec Bivol
Mesaje : 24
Data de inscriere : 11/07/2010
Varsta : 27
Localizare : in satul Barsanesti

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum